Apie įmonę

„Senojoje kibininėje“, kuri buvo įkurta 1969 m.   vis dar branginamos karaimų tradicijos ir kepami kibinai. Čia galėsite pasmaguriauti įvairiausių skonių kibinais – kiaulienos, vištienos, avienos, varškės, grybų, špinatų. Kiekvienas gurmanas atras sau tinkamą skonį, o kavinės interjeras apstatytas antikvariniais baldais,  virduliais, svarstyklėmis, statinaitėmis, žibalinėmis lempomis dar labiau sustiprins senovės pojūtį.

Trakus garsinanti legendinė “Senoji kibininė” pati pirmoji gavo “Kulinarijos paveldo fondo” ženklą, kuris patvirtina restorane gaminamų karaimų kibinų receptų autentiškumą. Visiems «Senosios kibininės» restoranams,  tęsiantiems šias tradicijas, yra suteiktas ne tik kulinarijos paveldo fondo ženklas, bet ir «tautinio paveldo produkto sertifikatai«.

Restoranas «Karališka Senoji Kibininė», duris atvėrė 2008 metais 23 automagistralės Vilnius-Kaunas kilometre,Sausių kaime, Trakų rajone .

Puikioje ir strategiškai patogioje vietoje įsikūręs restoranas “Karališka Senoji Kibininė”, bene tinkamiausia vieta pageidaujantiems organizuoti įvairius renginius šalia Vilniaus esančiame Trakų rajone. Didelės, erdvios salės, kuriose galite rengti pobūvius, šeimos šventes, vestuves ir svarbius verslo renginius (prezentacija, spaudos konferencija, seminaras, oficialus banketas…). Puikus susisiekimas, erdvios automobilių stovėjimo aikštelės  – tai papildomą komfortą   suteikiančios šios išskirtinės vietos savybės.

Restoranuose gaminama ne tik daugiau nei 23 rūšių kibinų, bet ir skiriamas didžiulis dėmesys lietuviškai virtuvei. « Senosios Kibininės” tinklo restoranuose  meniu esantys lietuviški patiekalai ir originalūs gėrimai, patiks net išrankiausiam gurmanui. Paskanauti karaimų ar lietuvių virtuvės kviečiame  ne tik svečius iš visos Lietuvos, bet ir turistų grupes iš svetimų šalių.

Kibinų gaminimas ir degustacija, gurmaniška šimtalapio parodomoji programa, tai ką galite pamatyti ir išbandyti „Karališkoje senojoje kibininė“

Kibinų gaminimo metu išgirsite istorijas apie karaimų tradicijas, išmoksite kaip reikia paruošti tešlą, kokie įdarai tinkami. Kibinai tinka visų skonių mėgėjams, tiek mėsos, tiek vegetarams, viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos. Tai puiki degustacija įvairių švenčių proga, darbo kolektyvui.

Beje, svarbi žinia vairuotojams – veikia „Kibin drive“ paslauga restorane“Karališka senoji kibininė“, t.y. neišlipę iš automobilio galite nusipirkti, tik ką iškeptų skanių, sultingų net 23 rūšių kibinų, firminio kmynų gėrimo, savos gamybos kibininės giros, bei gardžios,kvapnios kavos.

Mėgautis gardžiais, sultingais kibinais „Senoji kibininė“ siūlo ne tik Trakuose, bet ir sostinėje. Pastarųjų galite įsigyti firminiuose „Senosios kibininės“ autobusiukuose bei kavinukėse

 

Čia esate visada laukiami !

Kai kurie mūsų puslapiai naudoja slapukus, kad atsimintų:

  • jūsų rodymo pasirinktis, pavyzdžiui, spalvų kontrastingumo parinktis arba šrifto dydį;
  • ar jau atsakėte į apklausos klausimą iškylančiame lange apie svetainės turinio naudingumą (tam, kad jūsų nebūtų klausiama dar kartą);
  • ar sutikote, kad naudotume slapukus šioje svetainėje.

Be to, su kai kuriais mūsų puslapių vaizdo siužetais naudojami slapukai, kad būtų galima anonimiškai gauti statistinių duomenų apie tai, kaip radote tą puslapį ir kokius vaizdo siužetus žiūrėjote.

Kad interneto svetainė galėtų veikti, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet tai padarius naršyti jums bus paprasčiau. Galite ištrinti arba blokuoti slapukus, bet tokiu atveju kai kurios šios svetainės funkcijos gali neveikti taip, kaip numatyta.

Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti, o surinktus duomenis apie naudojimąsi svetaine visiškai kontroliuojame. Šie slapukai nenaudojami jokiais kitais nei pirmiau aprašytieji tikslais.

"Senoji kibininė" Karaimų str. 65 Trakai
1969 May
|
"Senoji Kibininė" Karaimų str. 63 Trakai
2007 September
|
"Karališka Senoji kibininė" on road Vilnius - Kaunas 23 km
2009 September
|
Food trucks "Senoji Kibininė" in Vilnius and Trakai
2012 August
|
Cafes SENOJI KIBININE in Vilnius
2013 February
|